Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 5 czerwca 2020

Konsultant/ Konsultantka w Prywatnej Przychodni - mile widziane osoby w wieku - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

 • Województwozagranica
 • Miejscowośćinne
 • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Konsultant/ Konsultantka w Prywatnej Przychodni - mile widziane osoby w wieku

Nr ref.: /JOBS.pl

 • KOGO SZUKAMY

  Poszukujemy osoby, która będzie zajmować się obsługą pacjentów w obszarze telefonicznej obsługi orazumawiania na wizyty i badania w placówce medycznej.

  Wiemy, że osobom w wieku powyżej 50 lat najciężej jest znaleźć pracę, dlatego przełamujemy schematy i właśnie takiej osoby szukamy!

  NASZA OFERTA

  Pracując u nasgwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podstawę wynagrodzenia w wysokości 2600 zł brutto, a także elastyczne godziny pracy pomiędzy 7:30 a 19:00.

  CZEGO WYMAGAMY

  Oczekujemy od Ciebie gotowości do pracy na pełen etat, komunikatywności oraz wyoskiej kultury osobistej w kontakcie z kilentem.
  Doświadczenie w pracy przy obsłudze klientabędzie dużym atutem.

  DODATKOWE INFORMACJE

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...