Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 listopada 2016

Konsultant administracyjny z językiem francuskim - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Konsultant administracyjny z językiem francuskim

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • odbieranie połączeń przychodzących od Klientów
    • wykonywanie połączeń wychodzących do Klientów
    • telefoniczna i mailowa obsługa klienta obcojęzycznego
    • obsługa skrzynki e-mailowej oraz komunikatora dla Klientów
    • bieżące rozwiązywanie problemów, a w przypadku trudności – zgłaszanie usterek do odpowiedniego działu
  • Wymagania:

    • biegła znajomość języka francuskiego
    • znajomość języka angielskiego mile widziana,
    • komunikatywność i dobra organizacja pracy,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • sprawne posługiwanie się narzędziami informatycznymi.
  • Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • wsparcie wyspecjalizowanych współpracowników,
    • warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii