Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Konsultant administracyjny z językiem francuskim Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: odbieranie połączeń przychodzących od Klientów wykonywanie połączeń wychodzących do Klientów telefoniczna i mailowa obsługa klienta obcojęzycznego obsługa skrzynki e-mailowej oraz komunikatora dla Klientów bieżące rozwiązywanie problemów, a w przypadku trudności – zgłaszanie usterek do odpowiedniego działu Wymagania: biegła znajomość języka francuskiego znajomość języka angielskiego mile widziana, komunikatywność i dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej, sprawne posługiwanie się narzędziami informatycznymi. Oferujemy: pracę w międzynarodowym środowisku, wsparcie wyspecjalizowanych współpracowników, warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu, atrakcyjny system wynagrodzeń Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...