Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 19 czerwca 2020

Junior Talent Recruiter - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Junior Talent Recruiter

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zadania:

    • Realizacja standardowych i niestandardowych zadań mających na celu wsparcie rekruterów pozyskujących specjalistów z obszaru IT

    • Umawianie spotkań, utrzymywanie relacji z kandydatami

    • Tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych (we współpracy z doświadczonym zespołem rekruterów)

    • Umawianie spotkań rekrutacyjnych

    Wymagania:

    • Zorganizowanie i rzetelność

    • Obsługa narzędzi biurowych : MS Office (Word, Excel), Outlook

    • Nie boisz się wyzwań i chcesz się rozwijać w rekrutacji

    • Znasz dobrze język angielski

    • Nie boisz się złapać za telefon i umówić spotkanie

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie;

    • naukę od najlepszych specjalistów;

    • 1-2 miesięczne praktyki/staż z możliwością otrzymania szansy na zatrudnienie;

    • wynagrodzenie za odbytą praktykę.

    • Wspólne wyjścia integracyjne

    • Zawsze w biurze : kawa, herbata, a niejednokrotnie ciasto i inne pyszność <3

    Ps. Czasami w naszym biurze pojawia się Labrador/ Mops i Chomik… ☺

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii