Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

J. holenderski dla pasjonatów! (Młodszy specjalista-Global support) Nr ref.: /JOBS.pl Może kończysz studia/szkołę lub nie masz dużego doświadczenia zawodowego? Szukasz stabilnej pracy z językami obcymi? Lubisz międzynarodowe środowisko i interesuje Cię kultura Holandii, jak i sam język? Lubisz prowadzić aktywny tryb życia oraz interesują Cię również znane marki? Jeśli chociaż na 2 pytanie odpowiedziałeś 'tak', tzn., że ta praca jest dla Ciebie! Nasz klient to międzynarodowa instytucja, która wspiera procesy biznesowe zagranicznych klientów. Do jej struktur poszukujemy osób na stanowisko : Młodszy Specjalista ds. wsparcia klienta zagranicznego - z biegłym j. holenderskim Firma inwestuje w rozwój pracowników, zapewniając im dynamiczne i przyjazne środowisko pracy, stabilność finansową oraz szkolenia. Miejsce pracy:Warszawa OPIS Pracownik na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za obsługę klientów obcojęzycznych: współpraca z klientem zagranicznym (kontakt telefoniczny i mailowy z klientami) - rynki holenderskie przyjmowwanie zgłoszeń, zapytań, konsulting udzielanie informacji nt. produktu i specyfikacji dbanie o wysoką jakość obsługi klienta WYMAGANIA Płynna/dwujęzyczna znajomość języka holenderskiego umożliwiająca codzienny kontakt z zagranicznymi klientami J. angielski - poziom co najmniej komunikatywny, min. B1/B2 (do szkoleń i komunikacji wewnętrznej) Znajomość obsługi komputera Otwartość na pracę w obsłudze klienta, wsparciu biznesu Doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy oraz Team spirit! Nie jest wymagane doświadczenie, ważna jest Inicjatywna, dynamizm, pozytywne nastawienie i kreatywność:) KORZYŚCI Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie Praca w międzynarodowym środowisku (kilkasiedziąt jezyków) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym Pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków Szkolenia (w j. angielskim) Gloablne struktury firmy Wzrost wraz z organizacją Nowoczesny budynek biznesowy Praca w multikulturowym środowisku w językach obcych na codzień! Zainteresowany/a? Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!Jeśli twoją siłąi pasją są języki, czekamy właśnie na Ciebie! Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .