Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

HR Administrator - Leicester Nr ref.: /JOBS.pl Salary: 15000.00-25000.00 British Pound . GBP (Annual)   HR Administrator Leicester £15-25k Our client is seeking an HR Administrator to join their growing team to support the wider HR team. The ideal candidate will have previous HR experience, and will either be looking to or studying for their CIPD. Responsibilities will include: Updating the internal HR system Updating online job adverts Booking and confirming telephone interviews Completing new start paperwork, generating offer letters etc Writing and posting HR letters Ad hoc HR admin tasks Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...