Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 29 czerwca 2020

Główna Księgowa / Senior Accountant - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Główna Księgowa / Senior Accountant

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zakres obowiązków

    • Zarządzanie wszystkimi transakcjami księgowy
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
    • Miesięczne i roczne zamknięcia księgowe
    • Uzgadnianie zobowiązań i należności
    • Obliczanie podatków i przygotowywanie deklaracji podatkowych
    • Zarządzanie bilansami zysków i strat
    • Udział w przygotowaniu budżetu

    Wymagania

    • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku księgowego
    • Możliwość samodzielnego wykonywania zadań księgowych/płacowych (w małej firmie)
    • Doskonała znajomość przepisów i procedur rachunkowych, w tym MSSF
    • Doświadczenie z oprogramowaniem księgowym SAP FI
    • Silna dbałość o szczegóły i dobre umiejętności analityczne
    • Wykształcenie z rachunkowości, finansów
    • Komunikatywna znajomość angielskiego

    Oferujemy:

    • Pracę na stanowisku umożliwiającym  rozwój osobisty  oraz awans, w firmie w której obowiązują wysokie standardy kultury pracy i kultury technicznej , utrzymującej wysoki poziom dbałości o bezpieczeństwo osób i środowiska , zapewniający przestrzeganie prawidłowych relacji międzyludzkich.
    • Pracę w nowoczesnym , dynamicznym  i międzynarodowym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    CV wraz referencjami oraz najszybszym możliwym terminem rozpoczęcia prosimy przesyłać do nas klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii