Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Facility Coordinator (umowa na zastępstwo) Nr ref.: /JOBS.pl Nadzór nad prawidłową eksploatacją powierzchni biurowych Zapewnienie wysokich standardów obsługi technicznej Kontakt z dostawcami i podwykonawcami Odpowiedzialność za funkcjonowanie procedur bezpieczeństwa w obiekcie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Zarządzenie zespołem recepcjonistów Min. dwa lata doświadczenia w zarządzaniu powierzchnią użytkową, preferowane w miedzynarodowej organizacji Znajomość zagadnień związanych z obsługą techniczną, doświadczenie we współpracy z dostawcami Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) Umiejętność zarządzania obsługą klienta oraz zespołem pracowników Samodzielność, obowiązkowość i terminowość Pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym Atrakcyjne wynagrodzenie Umowę o pracę na zastępstwo na okres 15-stu miesięcy od listopada 2016 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...