Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 24 czerwca 2020

Executive Board Assistant - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Executive Board Assistant

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zakres obowiązków:

    - regularne wsparcie pracy Prezesa Zarządu oraz Dyrektora Zarządzającego ds. Administracyjnych, pomoc w planowaniu kalendarza pracy i organizacji działań zawodowych

    - kompleksowa obsługa biura Zarządu, planowanie spotkań Zarządu, opracowywanie protokołów, zarządzeń, uchwał

    - obsługa organizacyjna procesów związanych z wewnętrznymi aktami normatywnymi w Spółce

    - nadzór nad rejestrem porad prawnych i poprzez to zapewnienie jednolitego stanowiska prawnego Spółki wobec podmiotów zewnętrznych

    - nadzorowanie spraw z zakresu uczestnictwa Spółki w organizacjach i stowarzyszeniach

    - komunikacja pomiędzy Zarządem i Kierownictwem oraz Pracownikami

    - czynny udział w organizowaniu wydarzeń dotyczących organizacji w Polsce

    - udział w spotkaniach z partnerami biznesowymi Zarządu

    - uczestniczenie w naradach kierownictwa i opracowywanie protokołów dla Zarządu

    - przygotowywanie prezentacji merytorycznych

    - nadzór nad wizerunkiem ( opracowywanie i zamawianie galanterii biurowej dla Zarządu, nadzorowanie tożsamości wizualnej biura Zarządu)

    - obsługa recepcyjna gości , kontrahentów oraz konsultantów współpracujących z Prezesem oraz Zarządem

    - kompleksowa obsługa podróży służbowych Prezesa

    Oczekiwania:

    - wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane prawnicze, bądź ekonomiczne poparte doświadczeniem i znajomością zagadnień prawno- organizacyjnych

    - biegła znajomość języka angielskiego, jako dodatkowy atut znajomość języka niemieckiego

    - umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

    - inicjatywa i efektywność osobista

    - umiejętność organizacji czasu pracy i korzystania z nowoczesnych środków przepływu informacji

    - znajomość programów komputerowych (MS Word, Excel, Access, Outlook, Powe Point)

    - prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    - nowoczesne środowisko pracy

    - atmosferę, którą charakteryzuje otwarta komunikacja

    - atrakcyjne wynagrodzenie

    - work-life balance

    - zatrudnienia w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym

    i międzynarodowym

    - ciekawą pracę w rozwijającej się firmie działającej na rynkach międzynarodowych z nieograniczonymi możliwościami wzrostu

    - pakiet benefitów pracowniczych ( kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, nauka języków obcych, dofinansowanie do posiłków na stołówce firmowej)

    - niezbędne narzędzia pracy

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii