Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Dzienne studia oraz praca? U nas to pogodzisz! Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: -nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientem -dbanie o dobre relacje z klientami -kreowanie dobrego wizerunku firmy Wymagania: -grafik, który dopasujesz do swoich możliwości -wypłatę w każdy piątek -stawkę godzinową + wysoką premię  -system motywacyjny -pracę w młodym zespole -wiele konkursów z nagrodami  -rabaty do sklepów i na usługi -bezpłatną opiekę medyczną grupy LUX MED   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Wypełnij formularz pod adresem https://www.surveygizmo.com/s3/2037455/ae5cc5ed9864 lub prześlij swoje CV. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...