Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 11 czerwca 2020

Dyspozytor kierowców w transporcie międzynarodowym - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Dyspozytor kierowców w transporcie międzynarodowym

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Codzienne zadania na oferowanym stanowisku:

    • telefoniczny, codzienny kontakt z Klientami i z kierowcami naszej firmy,
    • nadzór nad realizacją poszczególnych tras,
    • koordynowanie efektywności pracy kierowców oraz pojazdów,
    • wspólna praca nad rozwojem działu.

    Co możemy zaoferować?

    • atrakcyjne realne wynagrodzenie (podstawa + premia),
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów, które realnie wpłyną na rozwój działu,
    • przejrzystą ścieżka kariery,
    • stałą solidną pracę w młodym zespole,
    • szkolenia i kursy z zakresu spedycji i transportu,
    • możliwość podnoszenia swojego doświadczenia zawodowego w branży TSL,
    • przyjemne, nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji.

    A także możliwość współpracy z wyjątkowymi ludźmi tworzącymi to miejsce!

    Na czym szczególnie Nam zależy?

    • dobra organizacja pracy,
    • umiejętności sprzedażowe/negocjacyjne,
    • znajomość jednego z powyższych języków pozwalająca na swobodną komunikację,
    • umiejętność rozmowy z Klientem i aktywne reagowanie na jego potrzeby,
    • pozytywne nastawienie, szczególnie na początku Naszej drogi,
    • kreatywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji.

    Chętne osoby prosimy o składanie CV za pomocą przycisku aplikowania lub osobiście w siedzibie firmy przy ul. 1 Maja 17 lok 19.

    Dokonując zgłoszenia prosimy o dodanie załącznika z CV wraz z oświadczeniem:

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii