Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Doradca Klienta w Zakładzie Stolarki Okienno - Drzwiowej Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Malbork Opis stanowiska: sprzedaż okien, drzwi i fasad aluminiowych na rynku niemieckim, brytyjskim poszukiwanie, pozyskiwanie nowych klientów utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz potencjalnymi klientami przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji prowadzenie wysyłek Wymagania: wykształcenie wyższe znajomość języka angielskiego lub niemieckiego –  WARUNEK KONIECZNY niezbędne doświadczenie związane z branżą konstrukcji aluminiowych predyspozycje handlowe, kreatywność zdolności interpersonalne, komunikacyjne elastyczność zaangażowanie i chęci do pracy Oferujemy: zatrudnienie bezpośrednio u Klienta stabilne zatrudnienie atrakcyjne wynagrodzenie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy szkolenia i rozwój Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...