Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 22 listopada 2016

Doradca Klienta w Zakładzie Stolarki Okienno - Drzwiowej - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Doradca Klienta w Zakładzie Stolarki Okienno - Drzwiowej

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Miejsce pracy: Malbork

  • Opis stanowiska:

    • sprzedaż okien, drzwi i fasad aluminiowych na rynku niemieckim, brytyjskim
    • poszukiwanie, pozyskiwanie nowych klientów
    • utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz potencjalnymi klientami
    • przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji
    • prowadzenie wysyłek
  • Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego –  WARUNEK KONIECZNY
    • niezbędne doświadczenie związane z branżą konstrukcji aluminiowych
    • predyspozycje handlowe,
    • kreatywność
    • zdolności interpersonalne, komunikacyjne
    • elastyczność
    • zaangażowanie i chęci do pracy
  • Oferujemy:

    • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
    • stabilne zatrudnienie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
    • szkolenia i rozwój
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii