Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Contract administrator with Italian (AP/AR financial profile) Nr ref.: /JOBS.pl One of the leading international company in professional services and investment management specializing in real estate giving you a great career opportunity and great conditions of employment. Start your career in multinational environment today!  Your main responsibilities will be: Resolve lease related queries Review annual reconciliation statements and calculations to ensure accuracy and lease compliance Rent payment processing (AP and AR) Financial analysis Reporting Budgeting Tracking and maintaining critical lease dates Candidate profile: Fluent English and Italian is an entry criteria Proved Client Relationship Management Experience At least 1 year experience in finance/accounting or shared services Excellent MS office skills, especially Excel Solution oriented Good (written and spoken) communication skills Analytical / numerical skills, orientation to detail We offer: work in a high class office in the City Centre opportunity to develop your career employment contract Friendly  atmosphere Your own initiatives is welcome benefit package incl. Benefit Systems: private Medicover healthcare, life insurance, Multisport or food allowance, or shopping voucher. Do not hesitate to send us your application:  dorota.anaszewicz@cpljobs.pl Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...