Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Business Administrator/Supervisor Nr ref.: /JOBS.pl Salary: 19000.00-25000.00 British Pound . GBP (Annual)   Business Administrator/Supervisor An exciting opportunity to join a busy engineering consultancy. We are looking for an experienced and qualified administrator who can assume responsibility for general office administration, financial and reception duties. Key Skills: • Organisation • Planning • Secretarial • General Accounting • Familiarity with the latest financial and project management software. The role also requires the support of a small design team, supervising diaries, schedules etc. We require an individual with excellent written and communication skills and a positive "can do" attitude toward clients, colleagues and the meeting of deadlines. This is a full time, office based position, working 37.5 hours per week, in the centre of Shrewsbury. Salary is commensurate with the experience of the individual but is expected to fall between £19,000 - £25,000. Please send your CV and covering letter to: Bob Johnson Consulting Structural Engineers 10B Shoplatch, Shrewsbury, Shropshire SY1 1HL or email Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...