Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

BĄDŹ NIEZALEŻNY FINANSOWO! Nr ref.: /JOBS.pl Co masz robić? informować negocjować sprzedawać Masz to ? jesteś ambitny/-a i chcesz się rozwijać? zależy Ci na samodzielności finansowej? chcesz regularnie dostawać wypłatę? interesuje Cię rozwój - szkolenia, warsztaty, doświadczenie? lubisz pracować z młodymi ludźmi?   Mamy to! wypłata przed weekendem- w każdy piątek gwarantowana stawka za godzinę  elastyczny grafik, który układasz z managerem dodatkowe wynagrodzenie - premie, prowizje, indywidualne i zespołowe opiekę medyczną w LUX MED za darmo świeże owoce kartę rabatową oddział w centrum fajną atmosferę - w młodym, zgranym zespole Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: ZAPRASZAMY! wyślij swoje CV przez portal skontaktuj się pod numerem: 775439001 Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...