Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 23 czerwca 2020

Audytor Aktywnych Wyrobów Medycznych z doświadczeniem - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

 • Województwozagranica
 • Miejscowośćinne
 • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Audytor Aktywnych Wyrobów Medycznych z doświadczeniem

Nr ref.: /JOBS.pl

 • JEŚLI:

  • posiadaszwykształcenie wyższeinżynierskie lub magisterskie o kierunku: Elektronika, Biolelektronika, Informatyka, Fizyka, Inżynieria Biomedyczna
  • pracujesz lub pracowałaś/eś przy produkcji/badaniu lub projektowaniu aktywnych wyrobów medycznych - wymóg konieczny
  • komunikacja w językuangielskimnie stanowi dla Ciebie problemu (zarówno w mowie, jak i w piśmie)
  • jesteś osobąsamodzielnąi komunikatywną

  A DODATKOWO:

  • poszukujeszpracy wyjazdowej, w której każdy dzień to nowe wyzwanie

  • pozostajeszdyspozycyjna/yod zaraz

  Aplikuj i dołączdo naszego zespołu!

  NASZA OFERTA:

  Twoim zadaniemna stanowisku Audytora będziekompleksowe przeprowadzanie audytów(zarówno w Polsce, jak i w innych krajach) w firmach produkujących wyroby medyczne.

  Oprócz licznychszkoleńprzygotowujących Cię do profesjonalnej pracy na powyższym stanowiskugwarantujemyrównież wsparcie dedykowanego opiekuna, który pomoże w początkowym okresie pracy.

  Jesteśmy jednostką certyfikującą wyroby medyczne, działającą nieprzerwanie od ponad 100 lat na całym świecie, zaś w Polsce - ponad 25 lat. Te liczby czynią z nas stabilnego pracodawcę, który ceni każdego Pracownika. Dlatego jeżeli spełniasz wymagania, aplikuj i daj się poznać, a jeśli oboje będziemy zainteresowani współpracą szczegółowo omówimy wszelkie warunki zatrudnienia.

  DODATKOWE INFORMACJE

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...