Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 24 czerwca 2020

Asystent Zarządu - Executive Board Assistant - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Asystent Zarządu - Executive Board Assistant

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Obowiązki

    • Organizacja i bieżący nadzór nad kalendarzem spotkań członków zarządu.
    • Organizacja wyjazdów członków zarządu, w tym sprawy logistyczne oraz ustalenia z partnerami i kontrahentami.
    • Wsparcie w bieżącej komunikacji członków zarządu z członkami zespołu oraz z partnerami zewnętrznymi.
    • Współpraca przy raportowaniu zadań oraz statusu spraw spółki.
    • Zbieranie informacji od członków zespołu oraz ze źródeł zewnętrznych na potrzeby bieżącej działalności zarządu.
    • Skutecznie i sprawne załatwianie bieżących spraw.
    • Wsparcie dla sekretariatu w zakresie obsługi bieżących spraw funkcjonowania biura.
    • Doraźne zastępstwo dla sekretariatu.

    Wymagania

    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, co najmniej poziom C1, bardzo mile widziana praktyka zagraniczna, lub dłuższy pobyt i doświadczenie zawodowe w kraju angielskojęzycznym.
    • Wybitne zdolności organizacyjne
    • Uprzejmość, bardzo wysoka kultura osobista.
    • Wysoka skuteczność działań oraz chęć i umiejętność adaptacji do nowych wyzwań i sytuacji.
    • Samodzielność i odpowiedzialność.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w samodzielnej pracy projektowej.

    Oferujemy

    • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę.
    • Możliwości rozwoju zawodowego.
    • Zatrudnienie w formie umowy o pracę.
    • Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii