Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Asystent/ka w Dziale Zakupów Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości, poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent/ka w Dziale Zakupów Osoba na tym stanowisku będzie wspierać administracyjnie Dział Zakupów firmy. Do głównych zadań będzie należeć kontakt z dostawcami firmy, potwierdzanie zgodności informacji, wprowadzanie pozyskanych danych i dokumentacji do wewnętrznego systemu, a także zakładanie kont nowym dostawcom w bazie danych. Od kandydatów wymagamy przede wszystkim zaawansowanej znajomości j. angielskiego (kontakt z anglojęzycznymi dostawcami), a także znajomości pakietu MS Office. Dużym atutem będzie znajomość dodatkowego języka obcego. Do udziału w procesie rekrutacji zapraszamy osoby skrupulatne, zaangażowane, chcące zdobyć doświadczenie w pracy biurowej. Oferujemy pracę w znanej firmie o międzynarodowym zasięgu oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Oferta dotyczy pracy na 2-3 miesiące z realną możliwością przedłużenia współpracy na stałe i rozwoju w firmie. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...