Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Asystent/-ka Projektu Nr ref.: /JOBS.pl Zadania: - Wsparcie procesów administracyjnych związanych z przebiegiem projektu - Przygotowywanie dokumentacji projektowej (praca w MS Word / Excel) - Nadzór nad przepływem informacji i dokumentów - Tłumaczenie dokumentacji z j. polskiego na angielski i z angielskiego na polski - Organizacja, obsługa spotkań i telekonferencji - Przygotowywanie raportów i zestawień - Wsparcie specjalistów w codziennych zadaniach Wymagania: - Wyższe wykształcenie - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny) - Mile widziana znajomość języka francuskiego - Min. roczne doświadczenie w pracy biurowej - Bardzo dobra znajomość MS Office - Wysokie zdolności organizacyjne, interpersonalne, komunikacyjne, wysoka kultura organizacyjna Oferujemy: - Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej znanej firmie - Ciekawe wyzwania w dynamicznym środowisku - Umowę o pracę tymczasową - Pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...