Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Asystent/ka ds. obsługi zatrudnienia cudzoziemców Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska:   Wykonywanie prac biurowych związanych z obsługą zatrudnienia cudzoziemców, Pomoc w bieżących sprawach działu. Wymagania:   Status studenta Znajomość pakietu MS Office, Obsługa urządzeń biurowych (ksero, faks), Dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań, Umiejętność pracy w zespole. Oferujemy pracę na umowę zlecenia w wymiarze pół etatu, przyjazną atmosferę, niezbędne narzędzia pracy i możliwość rozwoju. Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego korzystając z przycisku "Aplikuj teraz" w temacie maila wpisując nr referencyjny.   Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...