Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 5 października 2016

Asystent/ka ds. administracji / Facility Support - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Asystent/ka ds. administracji / Facility Support

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi konsultingowe i prawnicze poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Asystenta Administracyjnego / Facility Support.

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę Klientów oraz bieżące wsparcie Pracowników firmy w zakresie prac administracyjnych, m.in. za organizację podróży służbowych, zaopatrzenie w materiały biurowe oraz zarządzanie kalendarzem. Ponadto w zakres obowiązków wchodzić będzie obsługa korespondencji, edycja dokumentów oraz dbanie o ich prawidłowy obieg, jak również wygląd pomieszczeń biurowych.

  • Od Kandydatów wymagamy zaawansowanej znajomości języka angielskiego oraz minimum półrocznego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku. Ponadto oczekujemy zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków oraz profesjonalizmu i komunikatywności, które pozwolą utrzymać standardy obsługi Klienta w firmie na wysokim poziomie. Poszukujemy osób gotowych pracować w godzinach 10:30 – 19:00.

  • Oferujemy zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę początkowo na trwający 3 miesiące okres próbny. Pracodawca zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych, a poza tym miłą atmosferę w pracy i możliwość wszechstronnego rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...