Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Asystent/ka ds. administracji / Facility Support Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi konsultingowe i prawnicze poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Asystenta Administracyjnego / Facility Support. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę Klientów oraz bieżące wsparcie Pracowników firmy w zakresie prac administracyjnych , m.in. za organizację podróży służbowych, zaopatrzenie w materiały biurowe oraz zarządzanie kalendarzem. Ponadto w zakres obowiązków wchodzić będzie obsługa korespondencji, edycja dokumentów oraz dbanie o ich prawidłowy obieg, jak również wygląd pomieszczeń biurowych. Od Kandydatów wymagamy zaawansowanej znajomości języka angielskiego oraz minimum półrocznego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku. Ponadto oczekujemy zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków oraz profesjonalizmu i komunikatywności, które pozwolą utrzymać standardy obsługi Klienta w firmie na wysokim poziomie. Poszukujemy osób gotowych pracować w godzinach 10:30 – 19:00. Oferujemy zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę początkowo na trwający 3 miesiące okres próbny. Pracodawca zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych, a poza tym miłą atmosferę w pracy i możliwość wszechstronnego rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...