Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Asystent/ka Biura z j. angielskim (zastępstwo) Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Asystent/ka Biura (zastępstwo) Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za sprawne funkcjonowanie biura. Do obowiązków będą należały m.in. organizacja podróży służbowych, administracyjne wsparcie biura w zakresie organizacji spotkań, szkoleń i innych zadań zleconych. Obowiązki będą obejmowały również zadania recepcyjne takie jak przyjmowanie gości, wydawanie kart wejściowych, a także zarządzanie obiegiem dokumentacji oraz współpracę z zewnętrznymi dostawcami. Do procesu rekrutacyjnego zapraszamy osoby posługujące się j. angielskim na poziomie zaawanasowanym (praca w międzynarodowym środowisku) posiadające doświadczenie na stanowiskach asystenckich lub w obsłudze recepcji / sekretariatu. Poszukujemy otwartych, komunikatywnych osób chcących zdobyć doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy. Oferujemy wynagrodzenie 3000-3500 zł brutto oraz możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu. Oferta pracy dotyczy zatrudnienia na okres ok 2 miesięcy. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .