Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 17 czerwca 2020

Asystent/ka biura - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Asystent/ka biura

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Obowiązki:
    • współpraca z doświadczonymi Executive Assistants (jako supervisorami pracy),
    • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą (poczta, kurierzy),
    • zamawianie artykułów biurowych,
    • zarządzanie kalendarzem sal konferencyjnych, dbanie o sale konferencyjne i obsługę spotkań (kawa/herbata/woda itp. dla uczestników spotkań i gości),
    • wsparcie w organizacji narzędzi pracy, obsługi sprzętu biurowego (drukarki, rzutniki, systemy do telekonferencji itp) dla pracowników biura,
    • pomoc w przygotowywaniu materiałów na spotkania (np. wydruki, foldery itp.)
    • wsparcie w organizacji spotkań, wyjazdów itp. dla kierowników poszczególnych zespołów w biurze w Warszawie,
    • wsparcie w organizacji wydarzeń firmowych,
    • dbanie o schludny wygląd biura.
    Wymagania:
    • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku asystenckim administracyjno-biurowym lub w obsłudze recepcji, sekretariatu - preferowane w międzynarodowej organizacji,
    • bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym będzie dodatkowym atutem,
    • profesjonalne podejście do zakresu zadań i reprezentowania firmy na zewnątrz,
    • zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań,
    • umiejętność słuchania i radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
    • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
    • dojrzałość emocjonalna, dyplomacja i lojalność.
    Oferujemy:
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: karta sportowa, karta lunchowa i ubezpieczenie zdrowotne,
    • dodatkowe, płatne dni wolne od pracy,
    • przyjazną atmosferę pracy w dużej międzynarodowej organizacji,
    • możliwość udziału w ciekawych projektach.
    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii