Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 5 czerwca 2020

Asystent Działu Rekrutacji z językiem niemieckim - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Asystent Działu Rekrutacji z językiem niemieckim

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Twoje zadania:

    • Wsparcie administracyjne dla procesów rekrutacyjnych w regionie EMEA
    • Przygotowywanie ofert pracy dla międzynarodowych job boardów oraz w mediach społecznościowych
    • Organizowanie rozmów rekrutacyjnych dla zagranicznych kandydatów (face to face, telefonicznych, Skype)
    • Administrowanie danymi w globalnym systemie e-rekrutacji
    • Korespondencja z zagranicznymi kandydatami
    • Bliska współpraca z lokalnymi działami HR, menedżerami oraz rekruterami
    • Wsparcie dla lokalnych oraz międzynarodowych projektów rekrutacyjnych

    Twoje umiejętności

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Wysoki poziom samomotywacji
    • Doświadczenie (staż, praktyki) na podobnym stanowisku będą mile widziane

    Otrzymasz:

    • Możliwość rozwoju w globalnym przedsiębiorstwie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kursy językowe
    • Atrakcyjny pakiet benefitów

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii