Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 24 czerwca 2020

Asystent / Asystentka Zarządu - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Asystent / Asystentka Zarządu

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska

    • stała współpraca z zarządem spółki:
    • zarządzanie produkcją i magazynem;
    • obsługa logistyki w zakresie wyprodukowanych towarów;
    • działania marketingowe (opracowywanie materiałów promocyjnych, adWords);
    • bieżąca obsługa partnerów handlowych spółki oraz sklepu internetowego;
    • przygotowywanie prezentacji, raportów i drobnych tłumaczeń;
    • inne prace biurowe.

    Wymagania

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • dobra znajomość programów z pakietu Microsoft Office;
    • znajomość programu Wf-mag;
    • dobra organizacja pracy i dokładność;
    • wysoka kultura osobista;
    • inicjatywa w działaniu, zaangażowanie;
    • wysokie zdolności komunikacyjne.

    Oferujemy

    • Praca od zaraz;
    • Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji od 3200 netto zł do 4000 zł netto;
    • ciekawe wyzwania każdego dnia;
    • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole;
    • atrakcyjne warunki pracy.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii