Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 8 czerwca 2020

Asystent/Asystentka działu d/s księgowości - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Asystent/Asystentka działu d/s księgowości

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zadania:

    • współpraca ze wszystkim działami firmy i wsparcie w komunikacji z Zarządem,
    • przygotowywanie zestawień, analiz i raportów zgodnie z wytycznymi Zarządu
    • wspieranie procesów sprzedażowych i magazynowych
    • prowadzenie sekretariatu i koordynowanie spraw związanych z codziennym funkcjonowaniem biura,
    • dbanie o dobry wizerunek firmy poprzez profesjonalną obsługę i kontakt z klientami,
    • przygotowywanie w języku polskim i niemieckim: korespondencji, prezentacji, raportów, zestawień, notatek ze spotkań,
    • Wykonywanie tłumaczeń dokumentów z języka polskiego na język niemiecki oraz z języka niemieckiego na język polski,
    • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentacji, w tym składanie zamówień w systemie, fakturowanie oraz opisywanie faktur.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Bardzo dobra znajomość języka, niemieckiego
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
    • Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office 365
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Wysoka kultura osobista i komunikatywność,
    • Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność,
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność koordynacji kilku zadań jednocześnie,
    • Samodzielność w działaniu, inicjatywa i zaangażowanie w pracę.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży,
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
    • atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w miłej i  przyjaznej  atmosferze.
    • ciekawą, ambitną oraz odpowiedzialną pracę.

Kontakt:

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz

www.agravistechnik-polska.pl

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii