Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 24 czerwca 2020

ASYSTENT/ASYSTENTKA DYREKTORA SSC - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

 • Województwozagranica
 • Miejscowośćinne
 • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

ASYSTENT/ASYSTENTKA DYREKTORA SSC

Nr ref.: /JOBS.pl • Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie prowadzenie kalendarza spotkań Dyrektora, organizowanie podróży służbowych, obsługa interesantów i gości, redagowanie pism na potrzeby Dyrektora, ewidencja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, organizacja podróży służbowych, kontorlowanie ich prawidłowego rozliczenia, organizacja eventów.
   

  Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem na podobnym stanowisku, posługujących się językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym (B2+/C1). Idealny kandydat powinien wyróżniać się wysoką kulturą osobistą, zaangażowaniem, odpowiedzialnością oraz samodzielnością w realizacji powierzonych zadań, a także komunikatywnością.


  Nasz klient oferuje stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wyngrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa). Praca poniedziałek-piątek w standardowych godzinach.

  Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do aplikacji.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...