Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Analityk ze znajomością języków obcych Nr ref.: /JOBS.pl Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: Wsparcie w procesie weryfikacji projektów pod kątem regulacji prawnych oraz wewnętrznych procedur Deloitte; Wyszukiwanie oraz analiza informacji; Weryfikacja danych projektowych w celu minimalizacji ryzyka; Ścisła współpraca z innymi jurysdykcjami w regionie Deloitte Central Europe; Sporządzanie raportów; Archiwizacja dokumentów.   Wymagania: Studenci V roku lub absolwenci wszystkich kierunków; Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego oraz komunikatywna znajomość innego języka europejskiego (jednego z niżej wymienionych): albański, bułgarski, chorwacki, czeski, francuski, hiszpański, litewski, łotewski, niemiecki, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, węgierski, włoski; Mile widziane osoby w trakcie studiów zaocznych; Dobra znajomość MS Office; Osoba komunikatywna, dokładna i lubiąca pracę w zespole; Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, ale praktyki w instytucji finansowej będą dodatkowym atutem. Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych; Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych. Pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku w przyjaznej atmosferze w jednej z największych na świecie firm doradczych świata. Więcej informacji pod numerem telefonu:17 850 41 83. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny w języku polskim i angielskim prosimy przesłać przez przycisk „Aplikuj” Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .