Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Analityk danych ze świetną znajomością Excela Nr ref.: /JOBS.pl   Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego nowego Klienta, międzynarodowej organizacji o ciekawe kulturze organizacyjnej  poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Analityk danych ze świetną znajomością Excela Miejsce pracy: okolice Poznania (25 km z centrum Poznania)   Prowadzimy nowy priorytetowy projekt dla międzynarodowej firmy. Poszukujemy analityka danych ze świetną znajomością Excela i bardzo dobrym/biegłym językiem angielskim. Wymagania: Bardzo dobra/biegła znajomość języka angielskiego Świetna znajomość Excela (tabele przestawne, VBA) Bardzo dobre umiejętności analityczne Dokładność Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne Dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów Gotowość do pracy zmianowej Oferujemy: Bardzo atrakcyjne warunki pracy i konkurencyjne wynagrodzenie Możliwości rozwoju Międzynarodowe środowisko pracy Prywatną opiekę medyczną   Obowiązki: Bieżące przygotowywanie raportów, statystyk i analiz na potrzeby różnych działów Przygotowywanie zestawień Wprowadzanie usprawnień procesów biznesowych Terminowe wykonywanie zadań Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV w języku angielskim: aleksandra.konieczna@cpljobs.pl Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...