Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Administrator procesów HR z językiem niemieckim/francuskim (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla cenionej międzynarodowej firmy rozwijającej swoją markę na rynku polskim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Administrator procesów HR z językiem niemieckim Miejsce pracy: Wrocław Opis: Administrowanie danymi pracowników w systemie Udzielanie wsparcia merytorycznego dla pracowników spółki oraz oddziałów w krajach niemieckojęzycznych/ francuskojęzycznych Kontakt z instytucjami na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii Wprowadzanie danych do systemu oraz ich aktualizacja Wdrażanie nowych funkcjonalności oraz udział w ich usprawnianiu Sporządzanie raportów oraz analiz Rozwiązywanie problemów związanych z obszarem HR oraz wsparcie dla pracowników firmy Wymagania: Wykształcenie wyższe (licencjat lub magister, preferowane HR/księgowość/zarządzanie/finanse) Bardzo dobra znajomość j. francuskiego/niemieckiego -  warunek konieczny Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację Doświadczenie zawodowe w jednym z wymienionych obszarów: HR/kadry i płace/dział personalny Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem Oferujemy: Pracę w międzynarodowym zespole Cenne doświadczenie zawodowe w strukturach międzynarodowej korporacji Ubezpiecznienie na życie Profesjonalny program szkoleń Prywatną opiekę medyczną Atrakcyjne wynagrodzenie Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...