Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Adecco Poland-Praktykant/ka w Dziale Rekrutacji Nr ref.: /JOBS.pl Do Twoich zadań należeć będzie: Udział w spotkaniach dot.: ustalenia planów działania w poszczególnych projektach rekrutacyjnych, ustalenia profili poszukiwanych kandydatów, Redagowanie i publikowanie ogłoszeń, Przeprowadzanie selekcji aplikacji, Organizowanie spotkań z kandydatami, Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych, Udział w spotkaniach rekrutacyjnych. Czego oczekujemy? Student lub absolwent - mile widziani studenci/absolwenci kierunków psychologii, zarządzania, socjologii, pedagogiki, Zainteresowanie tematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi/Rekrutacji, Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej, Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Umiejętność pracy pod presją czasu, Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu - elastyczny czas pracy, Komunikatywność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Zdobycie cennego doświadczenia na bezpłatnych praktykach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Elastyczne godziny pracy, Referencje po odbyciu praktyk oraz rekomendacje do naszych Klientów na stanowiska asystenckie w Działach HR Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .