Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Absolwenci z biegłą znajomością języka niemieckiego/francuskiego Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego klienta, dużej międzynaorodowej firmy, poszukujemy: Absolwentów z biegłą znajomością języka niemieckiego/francuskiego Obowiązki: Odpowiadanie na telefoniczne i mailowe zapytania klientów związane z kwestiami HR-owymi Bieżące rozwiązywanie zgłaszanych problemów Rejestracja i klasyfikacja zgłoszeń Analizowanie problemów związanych z codzienną obsługą komputera Zapewnienie doskonałych relacji z klientami Wymagania: Biegła znajomość języka niemieckiego/ francuskiego Dobra znajomość języka angielskiego Umiejętność skutecznej komunikacji  Podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office Dokładność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole Doświadczenie nie jest wymagane – firma oferuje szkolenia Zainteresowanie branżą IT będzie mile widziane Oferujemy: Bardzo dobre warunki pracy – atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, umowa o pracę, po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony Możliwość rozwoju w międzynarodowej strukturze firmy i atrakcyjny program szkoleń Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .