Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Absolwenci filologii Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Wsparcie klienta z biegłą znajomością języków obcych Możliwości pracy w dwóch obszarach: HR i księgowości. Obowiązki: Pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów Utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta Procesowanie zgłoszeń Przygotowanie niezbędnej dokumentacji Wymagania: Dobra znajomość języka niemiecki ego/ francuskiego/ niderlandzkiego/czeskiego/słowackiego/szwedzkiego/norweskiego Dobra znajomość języka angielskiego Doświadczenie w zakresie obsługi klienta będzie atutem   Nasz Klient oferuje: Atrakcyjne wynagrodzenie Mozliwość dynamicznego rozwoju w środowisku międzynarodowym Bogaty pakiet benefitów i szkoleń Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...