Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Sekretarka

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. zakupów z językiem niemieckim i angielskim Nr ref.: /JOBS.pl Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z sektora bankowego, lider w swojej branży, która w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. zakupów ze znajomością języka niemieckiego i angielskiego. Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: wybór głównych dostawców usług oraz dbanie o odpowiedni poziom współpracy obniżanie kosztów, optymalizacja procesów zgodnie z potrzebami firmy współtworzenie globalnej polityki zakupowej współtworzenie strategii zakupów na poziomie globalnym wyznaczanie standardów w dziale zakupów, szukanie i wprowadzanie usprawnień ścisła współpraca z zagranicznymi oddziałami WYMAGANIA min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów doświadczenie we współtworzeniu polityki zakupowej, strategii zakupów, mile widziane na poziomie globalnym doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z kluczowymi klientami i dostawcami bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1) i angielskiego (B2) doświadczenie w pracy w systemie ERP, mile widziany SAP bardzo dobra znajomość MS Office KORZYŚCI Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym; Otwarte i przyjazne środowisko pracy; Stabilność zatrudnienia; Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...