Prawo » Radca prawny

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Trading Standards Officer Nr ref.: /JOBS.pl Tangent International are seeking a Trading Standards Officer to work a 5 month extendable contract based in Bristol to undertake inspections of certain high-risk premises and lead responsibility for an area of legislation or specialist activity, and develop and lead projects around specific areas of service delivery. The ideal candidate should have the following knowledge and experience: Diploma in Trading Standards [DTS] Diploma in Consumer Affairs [DCA] (or statutory equivalent) Sound knowledge of criminal and consumer civil law used by Trading Standards Service. Quality Assurance qualification to Lead Assessor status Computer literate in a work setting If you are interested please send your CV for consideration. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...