Prawo » Radca prawny

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Legal Business Partner - Commercial Nr ref.: /JOBS.pl Salary: 380.00-380.00 British Pound . GBP (Daily)   Our client requires a Legal Business Partner to work closely with directorates and client groups to anticipate and understand their legal requirements. The successful candidate will commission services to ensure the provision of routine legal support, as well as resourcing significant corporate initiatives. You will be a Senior Legal Practitioner with significant knowledge and experience who will undertake a manageable caseload and be responsible for overseeing the Service's input into corporately significant projects. You will be educated to degree level or equivalent qualification. Have membership to a relevant professional body (Solicitor/Barrister or Fellow of the Institute of Legal Executives). Demonstrable significant post qualification experience. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...