Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Ustawiacz wtryskarek Nr ref.: /JOBS.pl Obowiązki: przezbrajanie maszyn - montaż, demontaż form wtryskowych, ustawianie parametrów procesu oraz monitorowanie pracy wtryskarek, udział w naprawie i konserwacja maszyn i form wtryskowych, zapewnienie jakości wytwarzanych wyrobów, stała kontrola stanu maszyn i urządzeń oraz dbałość o ciągłość produkcji i minimalizację przestojów. Kwalifikacje: doświadczenie na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych, znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych, doświadczenie w przezbrajaniu form wtryskowych, zdolności analityczne, samodzielność i dobra organizacja pracy, uprawnienia do obsługi suwnicy, mile widziana znajomość maszyn Arburg i Demag. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Dokumenty prosimy składać na niżej podany adres: Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp. k. ul. Sobieskiego 20 B 66-200 Świebodzin lub za pomocą Aplikuj teraz www.lumberg.com Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...