Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Technik utrzymania ruchu (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Karczew Nr ref.: TK/WAW/1016 Obowiązki: - utrzymanie maszyn w pracy ciągłej, - bieżąca naprawa, okresowe przeglądy maszyn, - analiza i przeciwdziałanie przyczynom awarii, - szkolenie operatorów do czynności prewencyjnych, - raportowanie podejmowanych działań w systemie. Wymagania: - wykształcenie kierunkowe, - umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz pneumatycznych i hydraulicznych, - znajomość napędów elektrycznych opartych o serwomotory i silniki krokowe, - umiejętność pracy z falownikami różnych marek np. Lenze, Temecanique, - znajomość sterowników PLC oraz paneli operatorskich, - znajomość sieci CANBus, ProfiBus, - umiejętność pracy w zespole i działania pod presją czasu. Mile widziane: - znajomość układów chłodzących, - umiejętność pracy z czujnikami światłowodowymi, - znajomość układów lamp UV, - ważne uprawnienia SEP 1kV. Oferujemy: - pracę w prężnie rozwijającej się firmie. - atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy powiązany z osiąganymi celami, - bardzo dobre warunki pracy i odpowiednie do niej narzędzia, - pakiet szkoleń, - przyjazną i otwartą atmosferę w pracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego. Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...