Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista Konstruktor Nr ref.: /JOBS.pl Zakres zadań: -Udział w organizacji i realizacji projektów B+R, -Definiowanie standardu pracy konstruktorów w systemie CAD -Prowadzenie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych z nowym lub modernizowanym wyrobem, -Nadzór nad wykonywaniem prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie, -Nadzór konstrukcyjny nad wykonaniem serii prototypowej wyrobu, -Sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej prowadzonych projektów, -Optymalizacja konstrukcji wyrobów. -Współpraca z odbiorcami i klientami w zakresie uzgodnień technicznych. Wymagania: -Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki mechaniczne, -Wymagane min. 2 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku, -Biegłe posługiwanie się oprogramowaniem z grupy CAD: CATIA v6 lub CATIA v5, -Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, -Znajomość modelowania 2D i 3D konstrukcji wyrobów w tym znajomość modelowania powierzchni, -Komunikatywna znajomość języka obcego: angielski lub niemiecki, -Łatwość nawiązywania kontaktów, -Dyspozycyjność, -Prawo jazdy kat. B, -Dobra organizacja pracy,   Mile widziane: -Doświadczenie w tworzeniu standardów pracy konstruktora w programie CAD -Znajomość oprogramowania klasy PLM/PDM, -Znajomość analizy Metodą Elementów Skończonych, -Doświadczenie w zakresie projektowania, -Wiedza i doświadczenie w zarządzaniu projektami, -Podstawowa znajomość systemów ERP, -Znajomość analizy FMEA. Oferujemy: -Bardzo ciekawą pracę w jednej z największych międzynarodowych firm o największym potencjale rozwojowym w branży, -Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, -Profesjonalne narzędzia pracy, -Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii, -Dostęp do nowoczesnych rozwiązań. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny w j. polskim lub angielskim prosimy przesłać przez przycisk Aplikuj. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...