Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista Konstruktor Nr ref.: /JOBS.pl Zakres zadań: -Tworzenie dokumentacji technicznej, -Wprowadzanie danych konstrukcyjnych do systemu ERP, -Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, -Nadzór nad wykonywaniem prototypów, -Standaryzacja konstrukcji, -Praca nad projektami rozwojowymi w zakresie tworzenia nowych linii produktowych, -Praca nad projektami rozwojowymi w zakresie automatyzacji procesu przygotowywania danych produkcyjnych. Wymagania: -Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki budowa maszyn, -Wymagane min. 2 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku, -Biegłe posługiwanie się oprogramowaniem IMOS w zakresie: tworzenia modeli za pomocą zmiennych, znajomości modułów min. manager elementów, manager dokumentacji, -Umiejętność budowania struktur produktowych w systemie klasy ERP, -Umiejętność programowania CNC, -Komunikatywna znajomość języka angielskiego, -Umiejętność stosowania narzędzi do projektowania, modelowania 3D, CAD, CAM, -Znajomość zasad tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej, -Kreatywność, samodzielność w działaniu, -Dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, -Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność. -Prawo jazdy kat. B.   Mile widziane: -Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego, -Znajomość organizacji procesów produkcyjnych – Lean Manufacturing, 5S itp., -Znajomość standardów ISO 14001, ISO 9001, ISO 18001. Oferujemy: -Bardzo ciekawą pracę w jednej z największych międzynarodowych firm o największym potencjale rozwojowym w branży, -Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, -Profesjonalne narzędzia pracy, -Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia procesów rekrutacji i selekcji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) realizowanych przez K&K SELEKT Centrum Doradztwa Personalnego oraz przez inne podmioty z nim powiązane.” Kontakt: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny w j. polskim lub angielskim prosimy przesłać przez przycisk Aplikuj. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...