Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. zaopatrzenia (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Chrzanów Nr ref.: SD/WAW/1016 Obowiązki: - codzienna kontrola stanów magazynowych (także silosowych), - codzienny kontakt z działem planowania produkcji w zakresie planów produkcyjnych, - analiza stoków magazynowych u dostawców, - kontrola terminowości dostaw, - sporządzanie i rozliczanie spisów inwentaryzacyjnych, - zgłaszanie reklamacji dostaw, - optymalizacja kosztów zamówień i dostaw, - monitorowanie pracy magazynu, - ścisła współpraca z centralą zakupową surowców w Niemczech, - sporządzanie zestawień i statystyk dotyczących zakupów surowców i opakowań firmy. Wymagania: - wykształcenie średnie/wyższe o profilu ekonomicznym lub rachunkowym, - doświadczenie zawodowe na stanowisku dysponenta - przynajmniej 2 lata, - dobra znajomość programów pakietu MS Office, - skrupulatność i dokładność, - komunikatywność oraz umiejętności analityczne, - znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym, - znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, - predyspozycje personalne do pracy pod presją czasu, - umiejętność pracy w zespole, operatywność, odporność na stres. Oferujemy: - umowę o pracę, - atrakcyjne warunki pracy, - możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego. Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...