Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Specjalista ds. Sprzedaży Nr ref.: /JOBS.pl Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:   rozwój sprzedaży w kanale tradycyjnym i inwestycyjnym, budowanie pozytywnych relacji z klientem poprzez profesjonalną obsługę, pozyskiwanie nowych kontrahentów, ustalanie oraz realizowanie planów sprzedaży, współtworzenie polityki produktowej firmy, monitorowanie konkurencji, budowanie dobrego wizerunku firmy. Wymagania:   min. 3-letnie doświadczenie w pracy w handlu w sektorze B2B (istotnym atutem będzie doświadczenie w branży teletechnicznej), co najmniej średnie wykształcenie, umiejętność stosowania technik negocjacyjnych i sprzedażowych m.in up-selling i cross-selling, umiejętność sprawnego planowania swoich zadań oraz czasu pracy, czynne prawo jazdy kategorii B, znajomość pakietu Office. Oferujemy:         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie oraz premii miesięcznej, swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań, ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji, wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych, pakiet szkoleń narzędzia pracy niezbędne do realizacji Twoich zadań (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop). Osoby  zainteresowane prosimy o nadesłanie swojego życiorysu na pomocą przycisku APLIKUJ. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .