Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. Sprzedaży Nr ref.: /JOBS.pl Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:   rozwój sprzedaży w kanale tradycyjnym i inwestycyjnym, budowanie pozytywnych relacji z klientem poprzez profesjonalną obsługę, pozyskiwanie nowych kontrahentów, ustalanie oraz realizowanie planów sprzedaży, współtworzenie polityki produktowej firmy, monitorowanie konkurencji, budowanie dobrego wizerunku firmy. Wymagania:   min. 3-letnie doświadczenie w pracy w handlu w sektorze B2B (istotnym atutem będzie doświadczenie w branży teletechnicznej), co najmniej średnie wykształcenie, umiejętność stosowania technik negocjacyjnych i sprzedażowych m.in up-selling i cross-selling, umiejętność sprawnego planowania swoich zadań oraz czasu pracy, czynne prawo jazdy kategorii B, znajomość pakietu Office. Oferujemy:         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie oraz premii miesięcznej, swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań, ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji, wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych, pakiet szkoleń narzędzia pracy niezbędne do realizacji Twoich zadań (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop). Osoby  zainteresowane prosimy o nadesłanie swojego życiorysu na pomocą przycisku APLIKUJ. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...