Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków:   Realizacja procesu sprzedaży B2B w oparciu o przyjęte cele Przygotowywanie ofert handlowych oraz kalkulacji cenowych Negocjacje z klientem Doradztwo w zakresie oferowanych produktów, w tym również podstawowe doradztwo techniczne Obsługa procedury reklamacyjnej Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie przygotowywania ofert oraz doradztwa Wymagania:   Wykształcenie techniczne Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze B2B Mile widziane doświadczenie w sprzedaży elementów z branży ciężkiej (np. górnictwo, hutnictwo, energetyka, petrochemia) Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację Dobra znajomość  pakietu MS Office Otwartość, komunikatywność  oraz umiejętność nawiązywania relacji Nastawienie na klienta Skuteczność prowadzenia sprzedaży i negocjacji przez telefon Umiejętność podejmowania kluczowych decyzji Oferujemy:   Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie Pracę w województwie śląskim (bliskie sąsiedztwo Żor oraz Jastrzębia-Zdroju) Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz efektów pracy Niezbędne narzędzia pracy Dynamiczny zespół profesjonalistów Ciekawe wyzwania Możliwość rozwoju zawodowego Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku   "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Szukam osoby do stałego odśnieżania dachu płaskiego
Tak jak w tytule szukam osoby do odśnieżania dachów ,umowa może się przedłużyć o prace związane z koszeniem traw i inne i może to być umowa na stałe.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...