Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. przygotowania druku Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: wykonywanie projektów zakrywek, obróbki projektów przeznaczonych do druku, obsługa CTF, wykonywanie płyt drukarskich, naświetlanie siatek sitodrukowych, konserwacja, wykonywanie projektów do przygotowania diapozytywów, sprawdzanie poprawności materiałów otrzymanych od klienta, współpraca z działem technologa i handlowym w zakresie prowadzonych projektów, Wymagania: wykształcenie średnie techniczne/poligraficzne, umiejętność przygotowania projektów graficznych do druku zgodnie z dostarczoną specyfikacją, znajomość środowiska komputerowego, ze szczególnym uwzględnieniem specjalistycznego oprogramowania DTP – Adobe Illustrator, Corel, Photoshop etc., inicjatywa i zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, umiejętność podejmowania decyzji, dokładność, sumienność i terminowość, Oferujemy: możliwość realizacji ciekawych projektów międzynarodowych, zdobywanie doświadczenia i rozwój zawodowy w dużej organizacji o zasięgu globalnym, atrakcyjne warunki zatrudnienia i  wynagradzania, uczestnictwo w szkoleniach i możliwość dzielenia się wiedzą,   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kontakt: Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) drogą elektroniczną. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...