Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Spawacz Mig/mag Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Dla naszego Klienta w miejscowości Doetinchem zajmującej się produkcja szaf pancernych na skale światowa, poszukujemy spawaczy Mig/Mag. Do obowiązków należy montaż, szlifowanie i spawanie szaf pancernych wykonanych ze stali czarnej. Wymagania: Przynajmniej 2-3 letnie doświadczenie jako spawacz Mig/Mag Umiejętność montażu oraz szlifowania elementów ze stali Gotowość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego Mile widziany własny samochód Oferujemy: Dobre wynagrodzenie Wynagrodzenie kosztów paliwa z miejsca zamieszkania do miejsca pracy Dobre warunki mieszkaniowe z dostępem do internetu w odległości od 5 do 15 km od miejsca pracy Praca w pełnym wymiarze godzin plus możliwość regularnych nadgodzin Praca na dłuższy okres czasu Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV korzystając z przycisku "Aplikuj teraz" . Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...