Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Przedstawiciel Handlowy Nr ref.: /JOBS.pl Główne zadania:   Pozyskiwanie nowych klientów oraz nawiązywanie relacji biznesowych z potencjalnymi kontrahentami w energetyce przemysłowej Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z  obecnymi klientami Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą Oczekiwania wobec kandydata:   Wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, elektryka) Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektro-energetycznej Doświadczenie w obsłudze rynku tradycyjnego Umiejętności interpersonalne Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność Zaangażowanie i determinacja w działaniu oraz nastawienie na realizację celu Prawo jazdy kat. B W zamian oferujemy:   Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie Narzędzia pracy Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku "Aplikuj teraz". Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...