Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Prowadzący linie Nr ref.: /JOBS.pl Obowiązki: • Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg produkcji • Obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych • Stosowanie i przestrzeganie norm jakościowych • Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów związanych z jakością produkowanych detali (np. grat, wgłębienia, smugi, itp.); • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu przetwarzania tworzyw sztucznych • Umiejętność zarządzania zespołem • Prowadzenie bieżących raportów produkcyjnych Wymagania: • Wykształcenie średnie techniczne/ mechaniczne • Podstawowa znajomość budowy maszyn i form • Umiejętność czytania rysunku technicznego • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych • Ogólna wiedza techniczna • Dyspozycyjność ( praca w systemie 3-zmianowym bądź 4-brygadowym) • Zaangażowanie i odpowiedzialność Oferujemy: • Umowę o pracę tymczasową w międzynarodowej firmie • Perspektywę stałego zatrudnienia w przedsiębiorstwie Klienta. • Atrakcyjne wynagrodzenie ( stała podstawa + premie + dodatki) • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych • Darmowy dojazd do miejsca pracy ( transport z Rynku Bałuckiego, Pabianic i Łasku) Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie na adres mailowy katarzyna.tomczyk@adecco.com lub osobiście w siedzibie biura - ul. Wólczańska 128/134, budynek Synergia Łódź. Telefon kontaktowy 695-060-157 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...