Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Programista Robotyk (programowanie online) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Zamość     Opis stanowiska:   Programowanie i optymalizacja stanowisk robotów przemysłowych (Fanuc). Czynny udział w robotyzacji procesów produkcyjnych. Prowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u Klienta. Praca przy projektowaniu stanowisk zrobotyzowanych. Aktywne uczestnictwo w procesie planowania i realizacji projektów. Współpraca i kontakt z dostawcami robotyki, innego sprzętu produkcyjnego i oprogramowania. Wymagania:   Doświadczenie na podobnym stanowisku. Wykształcenie techniczne (Automatyka i Robotyka, Mechanika, Mechatronika, Mechanika, Budowa Maszyn lub pokrewne). Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych. Znajomość języka angielskiego umożliwiająca analizę dokumentacji technicznej. Prawo jazdy kategorii B. Kreatywność, sumienność i dokładność. Firma oferuje:   Udział we wdrażaniu innowacyjnych technologii. Pracę w zgranym zespole specjalistów. Możliwość podnoszenia kwalifikacji podczas szkoleń. Stabilne zatrudnienie. Pakiet ubezpieczeniowy. Atrakcyjne zarobki. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia. Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Dla naszego Klienta, z branży automatyki przemysłowej, poszukujemy kandydata na stanowisko: Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Zbrojarz - zatrudnię od zaraz, praca na terenie Rzeszowa
Zatrudnię zbrojarzy od zaraz, praca na terenie Rzeszowa. Mile widziane doświadczenie w zawodzie, umiejętność czytania rynków technicznych, dyspozycyjność.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...