Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 21 stycznia 2019

Programista Robotyk (programowanie online) - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Programista Robotyk (programowanie online)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Miejsce pracy: Zamość

    Opis stanowiska:

    • Programowanie i optymalizacja stanowisk robotów przemysłowych (Fanuc).
    • Czynny udział w robotyzacji procesów produkcyjnych.
    • Prowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u Klienta.
    • Praca przy projektowaniu stanowisk zrobotyzowanych.
    • Aktywne uczestnictwo w procesie planowania i realizacji projektów.
    • Współpraca i kontakt z dostawcami robotyki, innego sprzętu produkcyjnego i oprogramowania.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Wykształcenie techniczne (Automatyka i Robotyka, Mechanika, Mechatronika, Mechanika, Budowa Maszyn lub pokrewne).
    • Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych.
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca analizę dokumentacji technicznej.
    • Prawo jazdy kategorii B.
    • Kreatywność, sumienność i dokładność.

    Firma oferuje:

    • Udział we wdrażaniu innowacyjnych technologii.
    • Pracę w zgranym zespole specjalistów.
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji podczas szkoleń.
    • Stabilne zatrudnienie.
    • Pakiet ubezpieczeniowy.
    • Atrakcyjne zarobki.

    Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

    Dla naszego Klienta, z branży automatyki przemysłowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii