Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Programista LabVIEW Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków:   rozwój i utrzymanie oprogramowania do kontroli i sterowania maszynami w środowisku LabVIEW, rozwój i utrzymanie narzędzi wspomagających analizę wyników pomiarowych, planowanie i przeprowadzanie testów oprogramowania, analizę i przygotowywanie testów, nadzór nad aparaturą pomiarową. Oczekiwania:   wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z obszaru automatyki lub elektroniki, min. roczne doświadczenie w programowaniu w środowisku LabVIEW, dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języków programowania C, C++ lub C# będzie dodatkowym atutem, umiejętność pracy w międzynarodowym zespole, komunikatywność i operatywność Oferujemy:   Umowę o pracę, dla zainteresowanych umowę o współpracę; Pracę w dynamicznym rozwijającej się firmie Atrakcyjne warunki zatrudnienia Możliwość współpracy z największymi firmami z branży automotive Zachęcamy do przesłania CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...