Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Program Manager with German Nr ref.: /JOBS.pl Nasz Klient, międzynarodowa firma z branży automotive, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko Program Manager z j.niemieckim. Celem stanowiska jest koordynacja projektu od fazy RFQ do fazy wdrożenia produktu do produkcji seryjnej zgodnie z założonym harmonogramem. Program Manager swoje zadania będzie realizował poprzez koordynację i nadzór zespołów projektowych, planowanie i zarządzanie budżetem związanym z rozwojem produktów bezpośredni kontakt z klientem zewnętrznym (OEM) w sprawach związanych z realizacją projektów. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, min. 2-letniego doświadczenia w zakresie zarządzania projektami w branży automotive. Ponadto istotna będzie znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji. Z uwagi na zakres odpowiedzialności ważne będą wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność komunikowania się z osobami na różnych szczeblach organizacji oraz doświadczenie we współpracy z klientem. Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku przy realizacji ciekawych projektów oraz wynagrodzenie na poziomie 12 000 - 18 000 PLN brutto. Poziom wynagrodzenia jest zależny od posiadanego doświadczenia i umiejętności technicznych. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...